Greita paieška
Russia Ukraine Belarus Israel Turkey Lithuania Latvia Estonia Mongolia Moldova Armenia Kazakhstan Georgia
Produkto galimybės:
Optinis modulis QSFP+ su 1 40GBase-SR4 prievadu ir DDM palaikymu, skirtas daugiamodžiam optiniam OM3 (iki 100 m) / OM4 (iki 150 m) kabeliui
Bendros charakteristikos:

Techninės charakteristikos

Sąsajos su vartotoju

• 1 40GBASE-SR4 prievadas

Formato tipas

• QSFP+

Jungtis

• MPO (“mama”)

Vienakryptis/dvikryptis

• Vienakryptis

Optinių skaidulų kabelio palaikymas

• Vienamodis

Standartai

• IEEE-802.3ba 

• 40GBASE-SR4

Duomenų perdavimo atstumai

• OM3 MMF: 100 m

• OM4 MMF: 150 m

Duomenų perdavimo greitis

• 40 Gbps

Bangos ilgis

• 850 nm

Išeinanti optinė galia (TX)

• Maksimali: 2,4 dBm

• Minimali: -7,6 dBm

Įeinanti optinė galia (RX)

• Maksimali: 2,4 dBm

• Minimali: -9,5 dBm

Jautrumas

• -9,5 dBm

Kabelio tipas

• Vienas 12 skaidulų MPO jungiklis (“mama”), OM3 arba OM4 MMF

Palaikomos funkcijos

• „Karštasis“ prijungimas

• Suderinamumas su MSA

• Suderinamumas su RoHS

DDM (Skaitmeninė diagnostika)

• Taip

Poliravimo tipas

• UPC

 


Fiziniai parametrai

Fiziniai parametrai

Svoris

• 40 g

Išmatavimai

• 115,8 x 18,4 x 13,28 mm

 

Eksploatavimo sąlygos

Maitinimas

• 3,3 V

Maksimali įeinanti srovė

• 350 mА

Minimalus galios biudžetas

• 1,9 dB

Maksimalus galios biudžetas

• 11,9 dB

Šilumos išskyrimas

• 4,158 kJ/h

Vidutinis darbo laikas be gedimų

• 4 420 000 val.

Temperatūra

• Darbo: nuo 0 iki 70 C

• Saugojimo: nuo -10 iki 75 C

Drėgmė

• Darbo aplinkos: nuo 0% iki 85% 

• Saugojimo aplinkos: nuo 0% iki 85% 

 

Kita

Sertifikatai

• FCC Class B

• CE Class B

• VCCI Class B

• FDA/CDRH

• TUV

• CSA

 

Produktai ir sprendimai | Techninė pagalba  | Naujienos  | Apie kompaniją |