DGS-6600-48SProjektideks

48 ports SFP module
Kust osta

Kirjeldus

48 ports SFP module

Põhiomadused

Standards
• IEEE 802.3z 
• Full-Duplex operations
 
SFP transceivers
• DEM-310GT (1000Base-LX, singlemode optic fiber, 10km)
• DEM-311GT (1000Base-SX, multimode optic fiber, 550m)
• DEM-312GT2 (1000Base-SX, multimode optic fiber, 2km)
• DEM-314GT (1000BASE-LX, singlemode optic fiber, 50km)
• DEM-315GT (1000BASE-LX, singlemode optic fiber, 80km)
• DEM-330T/R (WDM SFP transceiver, 1000BASELX, singlemode optic fiber, 10km)
• DEM-331T/R (WDM SFP transceiver, 1000BASELX, singlemode optic fiber, 40km)
• DEM-210T (SFP transceiver, 100BASE-FX, singlemode optic fiber, 15km)
• DEM-211T (SFP transceiver, 100BASE-FX, multimode optic fiber, 2km)
 
CPU
400MHz
 
RAM
512MB
 
Flash memory
Prom 4MB, Runtime 128MB

Füüsilised parameetrid
Power consumption
• Max 118.6W
• Standby: 28.6W
 
Heat dissipation
404.6BTU/hr
 
MTBF (hours)
318.790 
 
Operating temperature
0 to 50°C
 
Storage temperature
-40 to 70°C
 
Humidity
• Operating: 10%-90% (non-condensing)
• Storage: 5% ~ 90% (non-condensing)

Sertifikaadid

Sidustooted

DGS-6600-48S  48 ports SFP module

Pildid

DGS-6600-48S/A
Eestvaade
Eestvaade

Failid

Vaadake samuti